Zamanımızın Bir Kahramanı

Zamanımızın Bir Kahramanı, genç yaşta düelloda hayatını kaybeden tutkulu bir yazarın dünya edebiyatına parlak bir armağanı. Zamanımızın Bir Kahramanı adlı ünlü romanını bitirdi.

Responsive image
YAZAR
Lermontov
DOSYA BOYUTU
6,71 MB
YAYIN TARIHI
2000
DIL
Türkçe
ISBN
9789753852760

PDF formatında Zamanımızın Bir Kahramanı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Zamanımızın Bir Kahramanı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Çağdaşı Puşkin'le eşdeğer tutulan Lemontov, o dönem Rus edebiyatının en ünlü yazarlarından biridir. Çağının insanalrını ve corafyasını kendine özgü lirik ve romantik biçemiyle anlattığı Zamanımızın Bir Kahramanı aslı yapıtında şaşırtıcı ustalığıyla aşkı, tutkuları ve hayal kırıklıklarını bir serüven romanı sürükleyiciliğindendir. Çağdaş bir masal güzelliğinde de okunup değerlendirebileceğiniz bu romanı severek okuyacağınıza inanıyoruz.Baskı Yılı: 2000Dili: TürkçeYayınevi: Oda Yayınları 


Beyler, "Zamanımızın Bir Kahramanı" gerçekten bir portredir, ama bir tek kişinin portresi değildir; kuşağımızın gittikçe anan kötülüklerinden yaratılmış bir portredir.