Beyaz Diş

Beyaz Diş vahşi bir hayvanın gözünden, hem doğal hayata hem de insanların acımasız dün yasına eleştirel bir bakış... "Oysa vahşilik, Beyaz Diş'in görünüşüne ve hareketlerine sinmişti.

Responsive image
YAZAR
Jack London
DOSYA BOYUTU
7,81 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789753850780

Bir Beyaz Diş kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Beyaz Diş kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jack London tarafından yazılmıştır.


İlkel bir dünyaya kavuşmak için uygarlıktan kaçacağı yerde, insanların arasına katılmak için ormanı terkeden vahşi bir köpeğin acı, buruk, şaşılası bir yaşama tutkusuyla dolu çarpıcı öyküsüdür "Beyaz Diş".Gözleme ve deneye dayanan o yalın gerçekçiliğiyle Jack London insanın insanla ve doğayla olan mücadelesini yine destansı boyutlara ulaştırıyor. Bir bakıma Vahşetin Çağrısı'nın devamı sayılan bu sürükleyici romanı bir solukta okuyacağınıza eminiz.(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 226Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Oda Yayınları 


Annesi ile birlikte bu Kızılderili'nin yanında bulundu. Burada kendisine "Beyaz Diş" adı verildi. Sahibi Beyaz Dişe itaati öğretti. Burada Uzun Dudak adı verilen bir köpekle sürekli mücadele içerisinde oldu.